Hakkımızda

morbilgi.com sağlıklı ve mutlu bir yaşam için bireyleri bilgilendirmeyi görev edinmiş bir web site kuruluşudur. Sağlıklı beslenme ve aktif yaşam temel prensipleridır.

Sorumluluk Reddi

Bu site yalnızca eğitim amaçlıdır. Tıbbi tavsiye vermez. Siteminde bulunan bilgiler, sizi kendi sağlık bakım ve beslenme kararlarınızı kendi araştırmanıza ve sağlık kuruluşunuzla ortaklık kurmaya teşvik etmek içindir. Site ve içeriği çevrimiçi eczane değildir.

İçeriğin, profesyonel tıbbi tavsiye, tanı veya tedavinin yerini alması amaçlanmamıştır. Tıbbi bir durumla ilgili olarak sorularınız varsa, daima doktorunuzun veya diğer sağlık kurumlarının tavsiyelerine başvurun. Bu sitede okuduğunuz bir şey yüzünden profesyonel tıbbi tavsiyeleri asla ihmal etmeyin veya kullanmayı ertelemeyin. Sitemizi ziyaret edenlerin, bu sitede görünen herhangi bir bilgiye güvenmesi tamamen kendi sorumluluğundadır.

Herhangi bir gıdada, takviyede veya etkinlikte sağlanan olası sağlık yararları ile ilgili açıklamalar veya iddialar, Türkiye Cumhuriyeti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından değerlendirilmemiş ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Bu siteyi kullanarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.